ARKADIUSZ SZYMAŃSKI

psychoterapia Warszawa/Radom

www.arkadiusz-szymanski.pl

tel. 604 758 397

kontakt@arkadiusz-szymanski.pl

 

ARKADIUSZ SZYMAŃSKI

 

 

 

 

 

Psycholog, Psychoterapeuta

magister psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie)

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (Centrum CBT Warszawa)

psychoterapeuta terapii schematów (Centrum CBT Warszawa)

członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej należącego do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT

Pracuję głównie z dorosłymi osobami dotkniętymi depresją, zaburzeniami lękowymi, przeżywającymi trudne sytuacje stresowe. Pomagam pacjentom mającym trudności spowodowane niskim poczuciem własnej wartości, dotkniętym traumą, napadami lęku panicznego, nerwicami. Prowadzę terapię osób mających trudności w sferze relacji społecznych czy zawodowych.

Pomagam też osobom niepełnosprawnym ruchowo i intelektualnie a także parom w kryzysie.

Pracuję pod ciągłą superwizją zarówno indywidualną jak i grupową. Aby świadczyć jak najwyższą jakość usług staram wciąż się doszkalać. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Współpracuję z ośrodkami pomocy społecznej oraz prowadzę szkolenia z zakresu szeroko rozumianej psychologii.

 

 

 

Doradca zawodowy

studia podyplomowe (Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku)

​Moje kompetencje  opierają się nie tylko na informacjach zdobytych w toku studiów czy kursów, lecz przede wszystkim na własnym doświadczeniu pełnoprawnego uczestnika rynku pracy. Praktykę zdobywałem jako pracownik, ale też właściciel i współwłaściciel dwóch firm. Jako doradca przepracowałem ponad 2500 godzin pomagając osobom z różnych grup społecznych.

Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu osób do odbycia rozmów kwalifikacyjnych, także w ukierunkowaniu na konkretnego pracodawcę. W szkoleniach wykorzystuję zarówno metody symulacyjne, jak i multimedia oraz kamerę. Jestem nastawiony na interakcje z uczestnikami i ich rzeczywiste potrzeby.

 

 

 

 

 

 

Trener biznesu

Certificate P&M Management Group

 

Szkolenia biznesowe prowadzę od 2004 roku. Portfolio firm z którymi współpracowałem zawiera m.in. Pocztę Polską, ZUS, Caparol, Tax Care i wiele innych. Moją przewodnią dewizą jest wykorzystywanie potencjału osób szkolonych. To oni są najważniejsi. Staram się, aby atmosfera zajęć sprzyjała jak najefektywniejszemu przyswajaniu wiedzy z jednoczesnym elementem integracyjnym. Prowadzę tzw. szkolenia miękkie dotyczące zarządzania, rozwoju kompetencji, organizacji czy maksymalizacji wykorzystania czasu.

 

W szkoleniach stosuję wiedzę psychologiczną, którą chętnie dzielę się ze słuchaczami. Zajęcia zazwyczaj mają charakter warsztatowy z wykorzystaniem ćwiczeń przystosowanych do wymogów Klienta.

 

arkadiusz-szymanski.pl